Оголошення

Про намір передати в оренду обєкт, частину нежитлового приміщення Ржищівського міського будинку культури, розміщеного за адресою: вул Ярмаркова 24 а, м Ржищів, Київської області, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Ржищів.

Обєкт оренди: частина нежитлового приміщення Ржищівського міського будинку культури, а саме технічного підпілля № 13 та № 14 загальною площею 123,2 кв. м., згідно технічного паспорту, що розташоване за адресою: вул Ярмаркова 24 а, м Ржищів, Київської області.
Строк оренди запропонований заявником один рік.
     Мета використання: для використання у сфері надання cпортивних послуг.
Термін прийняття заяв про оренду- 10 робочих днів з дня публікації.
     Заяви щодо оренди обєкта приймаються у відділі культури і туризму виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області з 8-00 до 17-00 години за адресою:
вул Ярмаркова 24 а , м Ржищів, Київської області, телефон для довідок ( 045-73-2-14-41).