Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Оголошення

     Про намір передати в оренду обєкт, частину нежитлового приміщення Ржищівського міського будинку культури, розміщеного за адресою: вул Ярмаркова 24 а, м Ржищів, Київської області, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Ржищів.

     Обєкт оренди: частина нежитлового приміщення Ржищівського міського будинку культури, а саме технічного підпілля № 13 та № 14 загальною площею 123,2 кв. м., згідно технічного паспорту, що розташоване за адресою: вул Ярмаркова 24 а, м Ржищів, Київської області.
Строк оренди запропонований заявником один рік.
     Мета використання: для використання у сфері надання cпортивних послуг.
Термін прийняття заяв про оренду- 10 робочих днів з дня публікації.
     Заяви щодо оренди обєкта приймаються у відділі культури і туризму виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області з 8-00 до 17-00 години за адресою:
вул Ярмаркова 24 а , м Ржищів, Київської області, телефон для довідок ( 045-73-2-14-41).

 

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Зараз на сайті:

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 594
  • Статті : 584
  • Перегляди статей : 457541

Наші координати: