Виконавчий комітет Ржищівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямком професійного спрямування, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі, або в інших сферах не менше 5 років. Знання комп’ютерної техніки, ведення діловодства, працездатність, комунікабельність, вміння тактовно спілкуватися з людьми, вільне володіння державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення.

Додаткова інформація про участь у конкурсі надається загальним відділом, організаційної та кадрової роботи. Телефон для довідок 2-24-36 та у приміщенні міської ради (вул. Соборна, 22) каб. № 2.