Податки на нерухомість м. Ржищів

ОГОЛОШЕННЯ

З 01 Січня 2016р. вступив в силу Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» , відповідно до якого всі власники нерухомого майна незалежно від форми власності , зобов’язані сплатити податки в місцевий бюджет.
     Відповідно до Рішення Ржищівської міської ради від 23 січня 2015 року № 2873-68-06 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів» та Рішення Ржищівської міської ради 27 лютого 2015 року № 2931-70-06 « Про внесення змін до рішення Ржищівської міської ради Київської області від 23.01.2015р. №2873-68-06 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів» , Ржищівською міською радою встановлені ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр.

Виконавчий комітет Ржищвської міської ради та Ржищівське міське фінансове управління просить власників нерухомого майна – фізичних та юридичних осіб прийняти наступну інформацію до відома.
     Увага !!! Фізичні особи, власники нерухомого майна (житлового та нежитлового ) сплачують податки тільки після отримання квитанцій з податкової інспекції.
     Юридичні особи, власники нерухомого майна сплачують податки щоквартально самостійно.
     Інформацію від міського фінансового управління щодо рахунків та рішення Ржищівської міської ради дивіться в додатку до оголошення!!!!

З повагою , виконавчий комітет Ржищівської міської ради