Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Податки на нерухомість м. Ржищів

ОГОЛОШЕННЯ

     З 01 Січня 2016р. вступив в силу Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» , відповідно до якого всі власники нерухомого майна незалежно від форми власності , зобов’язані сплатити податки в місцевий бюджет.
     Відповідно до Рішення Ржищівської міської ради від 23 січня 2015 року № 2873-68-06 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів» та Рішення Ржищівської міської ради 27 лютого 2015 року № 2931-70-06 « Про внесення змін до рішення Ржищівської міської ради Київської області від 23.01.2015р. №2873-68-06 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів» , Ржищівською міською радою встановлені ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр.

     Виконавчий комітет Ржищвської міської ради та Ржищівське міське фінансове управління просить власників нерухомого майна – фізичних та юридичних осіб прийняти наступну інформацію до відома.
     Увага !!! Фізичні особи, власники нерухомого майна (житлового та нежитлового ) сплачують податки тільки після отримання квитанцій з податкової інспекції.
     Юридичні особи, власники нерухомого майна сплачують податки щоквартально самостійно.
     Інформацію від міського фінансового управління щодо рахунків та рішення Ржищівської міської ради дивіться в додатку до оголошення!!!!

 

З повагою , виконавчий комітет Ржищівської міської ради

Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів

 

Про внесення змін до рішення Ржищівської міської ради Київської області від 23.01.2015р. №2873-68-06 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів»

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. 2) Перейдіть за посиланням та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 283
  • Статті : 448
  • Перегляди статей : 186545

Наші координати: