Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Податки на нерухомість м. Ржищів

ОГОЛОШЕННЯ

     З 01 Січня 2016р. вступив в силу Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» , відповідно до якого всі власники нерухомого майна незалежно від форми власності , зобов’язані сплатити податки в місцевий бюджет.
     Відповідно до Рішення Ржищівської міської ради від 23 січня 2015 року № 2873-68-06 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів» та Рішення Ржищівської міської ради 27 лютого 2015 року № 2931-70-06 « Про внесення змін до рішення Ржищівської міської ради Київської області від 23.01.2015р. №2873-68-06 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів» , Ржищівською міською радою встановлені ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр.

     Виконавчий комітет Ржищвської міської ради та Ржищівське міське фінансове управління просить власників нерухомого майна – фізичних та юридичних осіб прийняти наступну інформацію до відома.
     Увага !!! Фізичні особи, власники нерухомого майна (житлового та нежитлового ) сплачують податки тільки після отримання квитанцій з податкової інспекції.
     Юридичні особи, власники нерухомого майна сплачують податки щоквартально самостійно.
     Інформацію від міського фінансового управління щодо рахунків та рішення Ржищівської міської ради дивіться в додатку до оголошення!!!!

 

З повагою , виконавчий комітет Ржищівської міської ради

Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів

 

Про внесення змін до рішення Ржищівської міської ради Київської області від 23.01.2015р. №2873-68-06 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Ржищів»

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Зараз на сайті:

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 620
  • Статті : 584
  • Перегляди статей : 465634

Наші координати: