Податки на нерухомість м. Ржищів

ПРО БОРГИ І НЕ ТІЛЬКИ…

До виконавчого комітету Ржищівської міської ради надійшло звернення дирекції комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Ржищева» такого змісту :
     « Станом на 01 січня 2016р. за РМА «Вікторія» рахується заборгованість за надані послуги з відкачки стоків, вивозу та захоронення сміття в сумі 14708,63 грн. , за КП «Ржищівжитлосервіс» - заборгованість за надані послуги з відкачки стоків, вивозу та захоронення сміття в сумі 15601,70 грн. що розбалансовує роботу КП «ККП м. Ржищева» до критичного рівня. В зв’язку з вищевикладеним доводимо до Вашого відома, що з 18.01.2016р. наше підприємство призупиняє надання вказаних послуг РМА «Вікторія» та КП «Ржищівжитлосервіс» до погашення заборгованості.
     За наданою інформацією станом на 01.01.2016р. РМА «Вікторія» має заборгованість власників квартир по оплаті за послуги на утримання будинку та прибудинкової території станом - 46620,79 грн. (загальна кількість боржників – 85 осіб) , заборгованість УСНЗ по виплаті пільг та субсидій населенню - 9667,34 грн. КП «Ржищівжитлосервіс» має заборгованість власників квартир за комунальні послуги складає - 40225,26 грн. (загальна кількість боржників - 52 осіб), заборгованість УСНЗ по виплаті пільг та субсидій населенню – 8181,90 грн. . До судових інстанцій зазначені комунальні підприємства звернутися не можуть через відсутність коштів на оплату судового збору - 1300 ,0 грн. на кожну (!) позовну заяву до боржника.
     З етичних міркувань списки боржників не публікуються, повідомляємо лише що левова частка боржників – працюючі громадяни, які просто «забули» вчасно розрахуватися за надані послуги .
     Напевне, не треба пояснювати , що безперебійна робота будь-якого підприємства залежить від своєчасного фінансування . Нікому не прийде в голову надати вам хліб у будь-якому магазині , мовляв - гроші потім. Ні , спочатку гроші – а потім хліб ! Так і наші комунальні підприємства зобов’язані вчасно розрахуватися за електропостачання , газопостачання , паливні матеріали і т.д. та нарахувати всі податки і зарплату працівникам. Складна економічна ситуація, ріст цін на енергоносії , безробіття - це супутні проблеми кожної кризи в державі , яка чіпає інтереси як підприємств , організацій, установ так і звичайних громадян. Будь-яку критичну ситуацію можна вирішити , в даному випадку достатньо лише вчасно сплатити боргові зобов’язання всім власникам квартир.
     Шановні, мешканці багатоповерхівок ! Будь-ласка , своєчасно сплачуйте комунальні послуги ! Від цього залежить безперебійна робота наших комунальних підприємств , врешті чистота та порядок на прибудинкових територіях. Будьте свідомими!!!

З повагою , виконавчий комітет Ржищівської міської ради.