×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 16160

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Погода

Зараз на сайті:

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 7
  • Статті : 194
  • Перегляди статей : 31701

Оголошення

 

 

Розпочато надання послуг з питань
реєстрації місця проживання фізичних осіб!

29 грудня 2015 року набрав чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг». Відповідно до Закону, з 04 квітня 2016 року повноваження у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб делегуються виконавчим органам сільських, селищних, міських рад. Послуги щодо реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання та місця перебування осіб надаються в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ржищівської міської ради.
За отриманням адміністративних послуг з питань реєстрації місця проживання, просимо звертатися до центру надання адміністративних послуг, за адресою м. Ржищів, вул.Соборна, 22 (Леніна), 2 поверх, каб, 11, тел.(04573) 2-12-74.

Розпочато надання послуг з питань
державної реєстрації нерухомості та бізнесу!

     До відома жителів міста Ржищів та Київської області ! Відділом державної реєстрації виконавчого комітету Ржищівської міської ради розпочато надання послуг з питань державної реєстрації нерухомості та реєстрації юридичних, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №304-р «Про припинення надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців деякими органами державної реєстрації, утвореними Міністерством юстиції» припинено повноваження реєстраційної служби Ржищівського міського управління юстиції.
     За отриманням адміністративних послуг з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу, просимо звертатися до відділу державної реєстрації, за адресою м. Ржищів, вул.Соборна, 22 (Леніна), 2 поверх, каб, 13, тел.0457321582

Наші координати: