Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Регламент Ржищівської міської ради

Регламент Ржищівської міської ради VІІ скликання

 

РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Міська рада
     1. Ржищівська міська рада Київської області ( далі - Ржищівська міська рада) є виборним представницьким органом місцевого самоврядування, що складається з депутатів і відповідно до зако¬ну представляє територіальну громаду міста та здійснює від її імені та в її ін¬тересах функції та повноваження місцевого самоврядування.
     2. Порядок діяльності Ржищівської міської ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", іншими законодавчими актами України, цим регламентом та рішеннями Ржищівської міської ради.

Стаття 2. Предмет регламенту
     1. Регламент Ржищівської міської ради має силу нормативного акта.
     2. Цим регламентом встановлюється порядок скликання сесій Ржищівської міської ради, підготов¬ки і розгляду нею питань, проведення засідань, прийняття рішень Ржищівської міської ради, поря¬док формування та організації роботи постійних та інших комісій Ржищівської міської ради, поря¬док формування виконавчих органів Ржищівської міської ради, здійснення депутатської діяльності, обрання та затвердження посадових осіб та інші процедури, які випливають з повноважень Ржищівської міської ради, встановлених Конституцією та законами України.
     3. Міська рада, у випадках процедурної необхідності розгляду питань, щодо яких цим Регламентом не встановлено конкретної процедури їх розгляду і вирішення, або в інших невідкладних випадках за рішенням не менш як від більшої половини складу Ржищівської міської ради може прийняти рішення про особливу процедуру розгляду питання на сесії Ржищівської міської ради.

Детально

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Зараз на сайті:

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 595
  • Статті : 584
  • Перегляди статей : 458120

Наші координати: