Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Культура і туризм

q1Начальник відділу культури і туризму
виконавчого комітету Ржищівської міської ради
Київської області

 

Пасека ОленаВолодимирівна

 

Напрямки діяльності
1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України та звільняється з посади Ржищівським міським головою.
2. На посаду начальника Відділу призначається особа з повною вищою освітою із стажем роботи в органах місцевого самоврядування (державноїслужби) абодосвідомроботи в галузі культури і туризму не менше 5 років.
3. Начальник Відділу:
4. Здійснює керівництво Відділом, персонально відповідає за виконання покладених на Відділ завдань та функцій, визначаєобов'язк ипрацівників, розробляє проекти рішень на розгляд сесії міської ради та її виконавчого комітету, пропозиції для включення до проекту міського бюджету у сферікультури, туризму та охорони культурної спадщини, забезпечує виконання міського бюджету в частині, що входить до компетенції Відділу.
5.Затверджує положення про структурні підрозділи Відділу і функціональні обов’язки.
   

     До структури та відділу культури і туризму виконавчого комітету Ржищівської міської ради, а також фінансово та методично підпорядковуються наступні заклади:
  - Ржищівський міський будинок культури;
  - Ржищівський музей образотворчого мистецтва ім.Івана-Валентина Задорожного;
  - Ржищівська дитяча музична школа;
  - Ржищівська міська бібліотека для дорослих;
  - Ржищівська міська бібліотека для дітей;
  - централізована бухгалтерія.
      Метою діяльності є: розвиток художньої самодіяльності, збереження та відродження українських обрядів, звичаїв і традицій, проведення культурно-масової роботи (свят, заходів, фестивалів), забезпечення сталого розвитку галузі туризму м. Ржищева, підвищення іміджу м.Ржищева як туристичного об`єкту.
     Забезпечення естетичного виховання дітей та юнацтва, розвитку їх музичної та художньої освіти, формування здорового способу життя і високих естетичних смаків.
     Пошук, використання й поширення нових організаційно-творчих підходів у діяльності закладів культури та туристичних організацій вдосконалення господарського механізму їх діяльності, інформаційно-методичне забезпечення, впровадження нових моделей організації, культурної та туристичної діяльності
     Організація в межах своїх повноважень міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів, конкурсів, оглядів, що сприяють розвитку культури і туризму в місті.

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. 2) Перейдіть за посиланням та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 262
  • Статті : 440
  • Перегляди статей : 175087

Наші координати: