Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міський центр зайнятості населення

Starkina

Старкіна Олена Ігорівна

Директор 

     Ржищівський міський центр зайнятості є державною установою у централізованій системі державних установ державної служби зайнятості, який підпорядковується Київському обласному центру зайнятості та є йому підзвітним.
     Центр зайнятості є неприбутковою державною установою, що фінансується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державне соціальне страхування на випадок безробіття, як юридична особа публічного права має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України та банківських установах.
     Центр зайнятості у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства соціальної політики України, рішеннями правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, іншими нормативно – правовими актами, наказами і дорученнями Голови Центрального апарату Служби та директора Київського обласного центру зайнятості, а також Положенням про центр зайнятості.
     Центр зайнятості виконує завдання і функції у сфері зайнятості населення, трудової міграції та соціального захисту від безробіття, а також функції виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, визначені законами України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та «Про зайнятість населення».
     Центр зайнятості при виконанні покладених на нього завдань взаємодіє в установленому порядку з іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.
     Центр зайнятості очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Служби за погодженням з виконавчим комітетом Ржищівської міської ради.
     Структуру та штатний розпис центру зайнятості затверджує директор Київського обласного центру зайнятості в межах затвердженої директором Київського обласного центру зайнятості граничної чисельності.
      Кошторис видатків базового центру зайнятості затверджує директор Київського обласного центру зайнятості в межах кошторису видатків Київського обласного центру зайнятості.
     Директор центру зайнятості керує діяльністю центру та є персонально відповідальним за виконання покладених на нього завдань і функцій, ефективну роботу центру, цільове використання кошті Фонду в межах затвердженого кошторису видатків, належне виконання виділених у розпорядження центру майна та матеріальних цінностей, виконання наказів і доручено Голови Служби та директора Київського обласного центру зайнятості.
     Директор базового центру зайнятості без доручення діє від імені центру, представляє його інтереси у взаємовідносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян тощо, укладає договори, видає довіреності на представлення інтересів центру.
     На даний час в штаті Ржищівського міського центру зайнятості працюють 6 фахівців:
заступник директора - начальник відділу-технолог організатор - Коваль Олена Михайлівна, 
головний бухгалтер – Кобі Марія Володимирівна,
провідні фахівці – Кавратка Надія Іванівна, Савченко Станіслав Костянтинович, Полковніченко Марина Михайлівна.

тел. 0457321543

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. 2) Перейдіть за посиланням та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 262
  • Статті : 440
  • Перегляди статей : 175087

Наші координати: