Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Оголошення

Увага! Змінено рахунки по ЄСВ

З метою попередження помилкової сплати коштів єдиного внеску на неналежні рахунки, Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу роботодавців та платників податків, що з 01 жовтня 2019 року сплата єдиного соціального внеску здійснюється  виключно на рахунки, які відкриті територіальним органам ДПС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць за місцем реєстрації суб’єкта господарювання.
Детальніше: Увага! Змінено рахунки по ЄСВ

Вакансія

Оголошення 

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу, організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Ржищівської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямком професійного спрямування в галузі комп'ютерних систем, інформаційних технологій або прикладної інформатики, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі, або в інших сферах не менше 5 років. Володіння гарними знанням з програмного забезпечення та мережевого обладнання для малих і середній мереж, вміння надійно забезпечити інформаційну безпеку комп'ютерної мережі, розумітися на різних конфігураціях комп'ютера, операційних системах та мережевих стандартах. Працездатність, комунікабельність, вміння тактовно спілкуватися з людьми, вільне володіння державною мовою.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення.
Додаткова інформація про участь у конкурсі надається загальним відділом, організаційної та кадрової роботи. Телефон для довідок 2-24-36 та у приміщенні міської ради (вул. Соборна, 22) каб. № 2.

Громадські обговорення

Стратегія розвитку Ржищівської ОТГ

План 2019p.

Loading ...

Громадські слухання

     На виконання розпорядження виконуючої обов’язки міського голови, секретаря ради від 02 листопада року № 563 «Про проведення процедури громадських слухань «Проекту Статуту Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади» та з метою врахування громадської думки, на обговорення виноситься проект Статуту Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади.
     Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади подаються протягом 10 днів з дня опублікування в газеті «Ржищів» в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконавчого комітету  Ржищівської міської ради:
   –електронну: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
   – чи поштову: вул. Соборна,22 м.Ржищів, Київська область, 09230.
     Особа, яка подає пропозиції (зауваження), зазначає прізвище, ім’я та по-батькові й адресу, а юридичні особи – своє найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) розглядатися не будуть.
     Будемо вдячні за направлені зауваження та пропозиції - вони будуть в обов’язковому порядку розглянуті та вивчені. Збір пропозицій буде здійснюватись до 18 листопада 2018 року включно.
     Громадське слухання з обговорення проекту Статуту територіальної громади відбудеться 24 листопада 2018 року о 10-00 годині в залі засідань Ржищівської міської ради за адресою: м.Ржищів вул.Соборна,22

 

Проект статуту Ржищівської ОТГ

 

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Зараз на сайті:

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 595
  • Статті : 584
  • Перегляди статей : 457925

Наші координати: