Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Оголошення

План 2019p.

Громадські слухання

     На виконання розпорядження виконуючої обов’язки міського голови, секретаря ради від 02 листопада року № 563 «Про проведення процедури громадських слухань «Проекту Статуту Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади» та з метою врахування громадської думки, на обговорення виноситься проект Статуту Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади.
     Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади подаються протягом 10 днів з дня опублікування в газеті «Ржищів» в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконавчого комітету  Ржищівської міської ради:
   –електронну: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
   – чи поштову: вул. Соборна,22 м.Ржищів, Київська область, 09230.
     Особа, яка подає пропозиції (зауваження), зазначає прізвище, ім’я та по-батькові й адресу, а юридичні особи – своє найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) розглядатися не будуть.
     Будемо вдячні за направлені зауваження та пропозиції - вони будуть в обов’язковому порядку розглянуті та вивчені. Збір пропозицій буде здійснюватись до 18 листопада 2018 року включно.
     Громадське слухання з обговорення проекту Статуту територіальної громади відбудеться 24 листопада 2018 року о 10-00 годині в залі засідань Ржищівської міської ради за адресою: м.Ржищів вул.Соборна,22

 

Проект статуту Ржищівської ОТГ

 

ОГОЛОШЕННЯ

19876

Повідомлення

as13

Захист прав споживачів

Закон України «Про захист прав споживачів»

Розпорядження КМУ від 29.03.2017 №217-р «Про схвалення Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року»

 

Розпорядження КМУ від 27.12.2017 №983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року»

 

Постанова КМУ від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»

 

Постанова КМУ від 02.09.2015 №667 «Про затвердження Положення про державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів»

 

Зразки скарг про порушення законодавства про захист прав споживачів, пам'ятки та настанови для споживачів розміщені на офіційному сайті Держспоживслужби

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 491
  • Статті : 574
  • Перегляди статей : 374773

Наші координати: