Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Оголошення

«Старим речам - нове життя»

     8 квітня 2016 року в приміщенні Ржищівськогоміського будинку культури відбулася акція «Старим речам - нове життя». Ініціаторами проведення акції виступили працівники служби у справах дітей та сім»ї та центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді. Але долучилися до проведення акції всі небайдужі жителі міста Ржищева.
     Девіз акції - Віддатинужденним і отриматирадістьнатомість.
     Радість - тому щозробив добру справу і допомігнезаможним, багатодітним і просто бідним людям, для якихкупівля речей - непосильнастаттявитрат. Ростуть в сім'їтроє — п'ятетодітей, ростуть, як на дріжджах. А спробуй кожному купити по светрові — зарплатинемає. А потрібніще черевики, куртки, шапки — список нескінченний...
     Яке ж настає полегшення, коли ці сім'ї можуть одягнути своїх дітей під час проведення акцій з надання гуманітарної допомоги.
     Були запрошені отримати допомогу одягом, взуттям іграшками та іншими потрібними речами сім»ї вимушено переміщені із зони проведення АТО, багатодітні, малозабезпечені та сім»ї, які опинилися вскладних життєвих обставинах.

     Спасибівсім, хто взяв участь у акції і передав речі!

12345

 

Начальник служби

у справах дітей та сім»ї

Т.М.Потапенко

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Зараз на сайті:

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 620
  • Статті : 584
  • Перегляди статей : 465633

Наші координати: