Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Оголошення

Ржищівчанам необхідно знайти управителів для своїх будинків

     Верховною Радою України прийнято Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».
Новий закон руйнує монополію ЖЕКів на надання житлово-комунальних послуг та перекладає повну відповідальність за утримання та управління будинком на його мешканців. Отож, господарі квартир багатоповерхових будинків мають опікуватися не лише своїми оселями, а й сходами, ліфтами, дахом та подвір’ям.
     Вирішувати подальшу долю свого будинку, а відповідно – свого комфорту і благоустрою, власники квартир повинні на загальних зборах, де потрібно визначитись щодо форми управління своїм будинком: вибрати управителя із свого середовища, створити ОСББ або ж укласти відповідний договір з фірмою чи ЖЕКом на управління будинком, які надаватимуть всі житлово-комунальні послуги, відповідатимуть за утримання будинку, ремонт, будуть підзвітними жителям.
     Згідно з нововведенням мешканці мають час до 1 січня 2017 року, аби визначитися з тим, хто піклуватиметься за їхній будинок надалі.
     За детальною інформацією щодо створення ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) або визначення управителя будинку просимо звертатись у відділ містобудування і архітектури, ЖКГ та роботи з ОСББ виконавчого комітету Ржищівської міської ради (каб. 7).

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 309
  • Статті : 496
  • Перегляди статей : 244879

Наші координати: