Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Оголошення

Ржищівчанам необхідно знайти управителів для своїх будинків

     Верховною Радою України прийнято Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».
Новий закон руйнує монополію ЖЕКів на надання житлово-комунальних послуг та перекладає повну відповідальність за утримання та управління будинком на його мешканців. Отож, господарі квартир багатоповерхових будинків мають опікуватися не лише своїми оселями, а й сходами, ліфтами, дахом та подвір’ям.
     Вирішувати подальшу долю свого будинку, а відповідно – свого комфорту і благоустрою, власники квартир повинні на загальних зборах, де потрібно визначитись щодо форми управління своїм будинком: вибрати управителя із свого середовища, створити ОСББ або ж укласти відповідний договір з фірмою чи ЖЕКом на управління будинком, які надаватимуть всі житлово-комунальні послуги, відповідатимуть за утримання будинку, ремонт, будуть підзвітними жителям.
     Згідно з нововведенням мешканці мають час до 1 січня 2017 року, аби визначитися з тим, хто піклуватиметься за їхній будинок надалі.
     За детальною інформацією щодо створення ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) або визначення управителя будинку просимо звертатись у відділ містобудування і архітектури, ЖКГ та роботи з ОСББ виконавчого комітету Ржищівської міської ради (каб. 7).

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. 2) Перейдіть за посиланням та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 262
  • Статті : 440
  • Перегляди статей : 176129

Наші координати: