Інформація про результати конкурсу

щодо закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою,
оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засада

28 листопада 2016 року в залі засідань Ржищівської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії щодо закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах. Відповідно ДО підсумків оцінки поданих конкурсних пропозицій щодо виконавця послуг з виконання земельних торгів, Протокол №1-16 від 28.11.2016 року, переможцем конкурсу визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "ВВОСС".

Голова конкурсної комісії І.П. Короткова