Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Оголошення

Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні Ржищівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Календар знаменних дат поповнився новою. Президент України Петро Порошенко 11 лютого 2015 року підписав Указ про відзначення Дня Героїв Небесної Сотні. В серцях українців, мабуть, вічно буде горіти вогонь пам’яті про безсмертний подвиг героїв, що поклали життя заради світлого майбутнього. Цей вогонь – данина громадській відвазі, самовідданості, сили духу і стійкості людей, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.
     Подвиг Героїв Небесної Сотні не лишив байдужих ні серед дорослих, ні серед дітей. Із захватом учні старших класів Ржищівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Олега Кошового слухали виступ заслуженого журналіста України, громадського діяча, учасника Революції Гідності Добровольської Людмили Іванівни, яка поділилась з юнаками та дівчатами своїми почуттями та думками.
     Зануритися в атмосферу, відчутинастрої тих часівдопомогли фотографії та власні вірші Людмили Іванівни. Вона разом з учнями знову і знову переживала ті криваві події та настрої Євромайдану.
     Запалена свічка та хвилина мовчання – як послання до мільйонів що живуть і будуть жити на Землі:


Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у нашій сторонці.

q1q2q3

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. Перегляд документів здійснюється за допомогою VLC модуля, щоб на вашому ПК відображалась вся інформація потрібно: 2) Перейти за посиланням: www.videolan.org та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 497
  • Статті : 575
  • Перегляди статей : 386410

Наші координати: