Корисні посилання

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Оголошення

Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні Ржищівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Календар знаменних дат поповнився новою. Президент України Петро Порошенко 11 лютого 2015 року підписав Указ про відзначення Дня Героїв Небесної Сотні. В серцях українців, мабуть, вічно буде горіти вогонь пам’яті про безсмертний подвиг героїв, що поклали життя заради світлого майбутнього. Цей вогонь – данина громадській відвазі, самовідданості, сили духу і стійкості людей, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.
     Подвиг Героїв Небесної Сотні не лишив байдужих ні серед дорослих, ні серед дітей. Із захватом учні старших класів Ржищівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Олега Кошового слухали виступ заслуженого журналіста України, громадського діяча, учасника Революції Гідності Добровольської Людмили Іванівни, яка поділилась з юнаками та дівчатами своїми почуттями та думками.
     Зануритися в атмосферу, відчутинастрої тих часівдопомогли фотографії та власні вірші Людмили Іванівни. Вона разом з учнями знову і знову переживала ті криваві події та настрої Євромайдану.
     Запалена свічка та хвилина мовчання – як послання до мільйонів що живуть і будуть жити на Землі:


Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у нашій сторонці.

q1q2q3

Пряме включення з кабінету міського голови

.

1) трансляція здійснюється при використанні наступних браузерів Mozilla FireFox, Opera, Safari, Internet Explorer 9 і вище. Якщо у вас інший браузер вам необхідно встановити один із вище перерахованих браузерів. 2) Перейдіть за посиланням та завантажте VLC Media Player 3) Виберіть тип інсталяціі "Полный" 4) Перезавантажте браузер

Електронне звернення

Органи влади

Архів новин

Зараз на сайті:

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

  • Користувачі : 262
  • Статті : 440
  • Перегляди статей : 175075

Наші координати: